فایل تحقیق درباره اسلام و سینما

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 4 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اسلام و سینما

هدف‌ از طرح‌ این‌ بحث‌ این‌ است‌ كه‌ ببینیم‌: ارزیابی‌ سینما در كدام‌یك‌ از حوزه‌های‌ معرفت‌ دینی‌ ممكن‌ است‌؟ برای‌ پاسخ‌دادن‌ به‌ این‌ سؤال‌، ابتدا باید به‌ برخی‌ نظرات‌ كه‌ جسته‌گریخته‌ درباره‌ی‌ سینمای‌ دینی‌ گفته‌ شده‌ است‌، اشاره‌ای‌ بشود.

بعضی‌ مبحث‌ «دین‌ و سینما» را بی‌حاصل‌ می‌دانند، زیرا اصولاً «سینمای‌ دینی‌» را «موجود» نمی‌دانند و اضافه‌شدنِ صفت‌ دینی‌ را به‌ سینما، كاری‌ توهمّی‌ و زائد می‌شمارند. اینان‌ می‌گویند سینما «هنر» است‌ و هنر خود تجلّی آفرینندگی‌ و لطافت‌ روح‌ بشری‌ است‌ و در ذاتِ «هنر»، مرتبه‌ی‌ خلیفة‌اللّهی انسان‌ بروز می‌كند و به‌ همین‌ دلائل‌، هنر خود هم‌عرضِ دین‌ و بلكه‌ برتر از آن‌ است‌.مطالب دیگر:
بررسی پتروشیمی اراک و فعالیتها و توسعه آنبررسی پروژه تاسیسات حرارت و برودتیبررسی نانوتکنولوژی و کاربردهای آنبررسی تولید آهن در کوره بلند و کاربرد مواد دیرگذار در صنایع آهن و فولادبررسی کتاب قرآن و ویژگیهای آن و بررسی احکام و حقوق خالق و مخلوق در قرآنبررسی کار آفريني و انواع آن و بررسی اهم موضوعات قابل تحقيق در كارآفرينيپاورپوینت بررسی دولت الکترونیک و پیاده سازی و مزایا و سرویسهای آنپاورپوینت آماده بررسی سرمازدگي و گرمازدگي و نشانه ها و عوارض و درمان آنهاپاورپوینت آماده بررسی اصول و فنون مامائيپاورپوینت آماده بررسی دیابت و انواع و علائم و کمکهای اولیه آنپاورپوینت آماده سیل و راهبردهای مقابله با آنپاورپوینت آماده سیستم باز مدیریت استراتژیک و اثر بخشی سازمان (رویکردهای نوین و سنتی نسبت به اثپاورپوینت آماده تاریخ اسلامبررسی ترموكوپ و تولید و ویژگیهای و قطعات آن و مروری بر روش صحیح نصب آنپاورپوینت آماده آشنای با جوشکاری ترمیت و کاربرد و روشهای آنبررسی وجوب و فضيلت امر به معروف و نهى از منكر و نكوهش ترك آنهاپاورپوینت آماده بررسی تفسير چند آیه از قرآن كريمبررسی بتن و خواص و اجزا و کارایی آنبررسی تفاله چغندر و فرآیند تولید آنپاورپوینت آماده بررسی جوشکاری نفوذی و مراحل و متغیرها و کاربرد آن Diffusion Weldingبررسی علم نحو و قواعد و تاسیس و گسترش آنبررسی انواع سنگها و ویژگیهای آنها و مروری بر سنگهای تزئینی و نقش آنها در بناهای تاریخیپاورپوینت آماده تاریخ تحلیلی صدر اسلامبررسی تفسیر برخی آیات قرآن و روایات پیرامون مکارم اخلاقی اسلام و احکامپاورپوینت آماده بررسی مبانی اقتصاد و مروری بر اصول و ماهیت تولید و رشد اقتصادی